Değerli Dostlar

Öncelikle bizi tercih ederek çalıştığınız için teşekkür ederiz. Bizler Karaaslan Sabit Beton Pompaları olarak 2009 yılında ilk makinamız ile İstanbul içine hizmet vermeye başladık. İlk yıllarda İstanbul un her iki yakasına hizmet aşkıyla yaptığımız işler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda il dışında da hizmet vermeye başladık. Zamanın bize ve personelimize verdiği tecrübe ve denegim ile yine siz iş ortaklarımıza daha fazla katkıda bulunmak adına makina parkurumuzu genişlettik ve ikinci iş makinası olan sabit beton pompasını hanemize kattık.

Aradan geçen yıllar da sektörümüzün de içinde bulunduğu diğer iş kollarında tecrübeli ekipler ile çalışarak endüstriyel zemin işi olan şap işçiliğini de Kendi bünyemizde yapmaya başladık. Zemin alanında saha betonları, otopark betonu, rampa ve table betonlarını kendi kurduğumuz ekiplerimizle profesyonelce yapar hale geldik. Özellikle tüm İstanbul bölgesinde helikopterli beton uygulaması işinde tercih edilen ilk firma haline geldik. Zemin işinde bağlantılı olan epoksi uygulaması ve beton silim işi adına aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri vermekteyiz.

Tüm yapılacak ugulamalar için bizi aramanız yeterli olacaktır.
Firmamızda yetkili olan saha çalışanımız işin yapılacağı adrese gelip yüzyüze yapılacak olan çalışmayı siz değerli müşterimize anlatıyor ve fiyatlandırmayi orada size iletiyor.

Yer pompası kiralama işimiz sizin tercih ettiğiniz koşullarda gerçekleşiyor. Yapacağınız kiralama ister günlük isterse aylık olsun en uygun fiyatlarla kiraya veriyoruz.